Sa oled siin

Kontaktandmed

Eesti Üliõpilaste Selts

Aadress: Jaan Tõnissoni 1, Tartu 50409, E-post: selts @eys.ee
Telefon: +372 7420241
Registri number: 80093926

  1. Esimees - Oliver Hellaste - esimees @eys.ee
  2. Kirjatoimetaja - Sten-Erik Tammemäe - kirjatoimetus @eys.ee
  3. Laekahoidja - Kevin Kanarbik - laegas @eys.ee
  4. Vanamees - Paap Koemets - vanamees @eys.ee
  5. Abiesimees - Martin Häidberg - abiesimees @eys.ee
  6. Abikirjatoimetaja - Veiko Rudi - kirjatoimetus @eys.ee
  7. Abilaekahoidja - Mario Liiva - abilaegas @eys.ee
  8. Majaisa - Ott Eric Oopkaup - majaisa @eys.ee
  9. Laulujuhataja - Ingmar Laan - laulujuhataja @eys.ee
  10. Majanduse eestseisja - Sander-Ville Võsa - majandus @eys.ee
  11. Raamatukogujuhataja - Ivo Kruusamägi - raamatukogu @eys.ee
  12. Kirjakoguhoidja - Marko Leevik - kirjakogu @eys.ee
  13. Kehaharjutuste eestseisja - Kaur Teder - kehaharjutaja @eys.ee

Eesti Üliõpilaste Seltsi Tallinna koondus

Aadress: Johann Köleri 13, Tallinn 10150, 
Telefon: +372 601 5747

  1. Esimees - Kristo Veetamm - kristo.veetamm @gmail.com
  2. Kirjatoimetaja - Kristjan Suluste - kirjatoimetus.tallinn @gmail.com
  3. Laekahoidja - Heino Pärn - heinop2rn @gmail.com
  4. Vanamees - Markus Merilai - markus.merilai @gmail.com
  5. Abiesimees - Martin Järve - martinjarve @gmail.com
  6. Abikirjatoimetaja - John Õun - kirjatoimetus.tallinn @gmail.com
  7. Abilaekahoidja - Henri Saar - saar.henri89 @gmail.com
  8. Majaisa - Matis Pedak - matis.pedak @gmail.com
  9. Laulujuhataja - Silver Silm - silm.silver.ffi @gmail.com
  10. Majanduse eestseisja - Markus Mägi - markusmaegi @gmail.com
  11. Raamatukogujuhataja - Mikk Plaado - mikkplaado @gmail.com
  12. Kirjakoguhoidja - Joonas Vatter - vatter.joonas @gmail.com
  13. Kehaharjutuste eestseisja - Viljar Voog - viljar.voog @ohtuleht.ee

Eesti Üliõpilaste Seltsi Vilistlaskogu

Aadress: Jaan Tõnissoni 1, Tartu 50409, E-post: vke @eys.ee
Registri number: 80055073

  1. Esimees - Rein Minka - rein.minka @gmail.com
  2. Kirjatoimetaja - Aivar Rahno - aivar.rahno @riigikantselei.ee
  3. Laekahoidja - Rainer Innos - rainer.innos @gmail.com
  4. Abiesimees - Erki Tamm - erki.tamm @ut.ee
  5. Abikirjatoimetaja - Juhan Kreem - juhan.kreem @tallinnlv.ee
  6. Vil!-kogu eestseisuse ametita liige - Joonas Heiter - joonasheiter @gmail.com

Eesti Üliõpilaste Seltsi Ameerika Ühendriikide koondus

  1. Esimees - Kaarel Laev - klaev @nyc.rr.com
  2. Kirjatoimetaja - Raul Pettai - rpettai @verizon.net
  3. Laekahoidja - Carl Skonberg - carlms77 @optonline.net

Eesti Üliõpilaste Seltsi Ameerika Kesk-Lääne koondus

kontakt - Imre Pagi - imrepagi @gmail.com

    Eesti Üliõpilaste Seltsi Ameerika Kirde koondus

    kontakt - Jaan Veenpere

      Eesti Üliõpilaste Seltsi Ameerika Põhja-Lääne koondus

      kontakt - Arvo Lennart Vercamer - arvo.vercamer @gmail.com

        Eesti Üliõpilaste Seltsi Austraalia koondus

        kontakt - Toomas Pill - toomas @iinet.net.au

          Eesti Üliõpilaste Seltsi Baltimore-Washingtoni koondus

          1. Kirjatoimetaja - Agu Ets - aguets @earthlink.net
          2. Laekahoidja - Ado Valge - valgea @aol.com

          Eesti Üliõpilaste Seltsi Brüsseli koondus

          1. Esimees - Silver Perli - silver.perli @eesti.ee
          2. Kirjatoimetaja - Luukas Kristjan Ilves - luukas.ilves @gmail.com
          3. Laekahoidja - Karl Robert Lausma - klausma @live.com
          4. Vanamees - Mihkel Allik - mihkel.allik @europarl.europa.eu
          5. Abiesimees - Lauri Madjak - laurimadjak2 @hotmail.com

          Eesti Üliõpilaste Seltsi Kalifornia koondus

          Postiaadress: Heino O. Valvur, 1135 Upper Happy Valley Road, Lafayette CA 94549-2807, USA

          1. Esimees - Heino Jõgis
          2. Kirjatoimetaja - Heino Oskar Valvur

          Eesti Üliõpilaste Seltsi Montreali koondus

          1. Kirjatoimetaja - Innar Teose - iteose @sympatico.ca

          Eesti Üliõpilaste Seltsi Pärnu koondus

          kontakt - Tarvi Markson - tarvi @terveks.ee
          kontakt - Ragnar Õun - ragnar_o @ut.ee

          1. Esimees - Tarvi Markson - tarvi @terveks.ee
          2. Kirjatoimetaja - Paul Ney - paul.ney @me.com
          3. Laekahoidja - Jaanus Riiner - jaanus.riiner @gmail.com

          Eesti Üliõpilaste Seltsi Rootsi koondus Göteborgis

          1. Esimees - Hain Rebas - hain.rebas @home.se

          Eesti Üliõpilaste Seltsi Rootsi koondus Stockholmis

          Aadress: EÜS Rootsi koondus Stockholmis c/o Viru Wallingatan 34, 5 tr SE-111 24 Stockholm

          1. Esimees - Jaak Akker - jaak.akker @gmail.com
          2. Kirjatoimetaja - Mark Teose - mark.teose @3m.com
          3. Laekahoidja - Egert-Tiit Lemmik - egert.lemmik @gmail.com

          Eesti Üliõpilaste Seltsi Toronto koondus

          Postiaadress: Enn Varrik, 31-8 Corinth Gdns. Toronto ON, M4P 2N5, Canada, E-post: evarrik @rogers.com
          Telefon: 416-569-1151

          1. Esimees - Enn Varrik - ennvarrik @gmail.com
          2. Kirjatoimetaja - Toivo Visnapuu - tovico @rogers.com
          3. Laekahoidja - Jarek Varrik - jarekv @yahoo.com
          4. Vanamees - Richard Jaan Roos - roos.rick @gmail.com
          5. Abiesimees - Toomas Merilo - tmerilo @sympatico.ca
          6. Abikirjatoimetaja - Veiko Paul Parming - vparming @gmail.com
          7. Abilaekahoidja - Kuldar Lindvere - klindvere @questrade.com
          8. Majaisa - Eero Tamm - eero.tamm @sympatico.ca
          9. Laulujuhataja - Ivar Alan Nippak - ianippak @sympatico.ca
          10. Majanduse eestseisja - Peeter Veltmann - pveltmann @hotmail.com
          11. Kehaharjutuste eestseisja - Jonas Varrik - jonasvarrik @gmail.com

          Eesti Üliõpilaste Seltsi Vilistlaskogu Tallinna koondus

          Aadress: Johann Köleri 13, Tallinn 10127, 
          Telefon: +372 601 5747

          1. Esimees - Villu Vatter - villu.vatter@gmail.com
          2. Kirjatoimetaja - Hannes Saarmets - hannes_saarmets@hotmail.com
          3. Laekahoidja - Reedik Niilus - reedik.niilus@gmail.com

          Eesti Üliõpilaste Seltsi Vilistlaskogu Tartu koondus

          Aadress: Jaan Tõnissoni 1, Tartu 50409

          1. Esimees - Ruben Järvesaar - ruben.jarvesaar @gmail.com
          2. Kirjatoimetaja - Kaarel Vanamölder - lambert @ut.ee
          3. Laekahoidja - Martti-Jaan Miljan - mjmiljan @hotmail.com

          Eesti Üliõpilaste Seltsi Sihtasutus

          Aadress: Jaan Tõnissoni 1, Tartu 50409,
          Registri number: 90001150
          A/A 17000378534 Nordea Panga Eesti filiaal (801)
          E-post: sihtasutus @eys.ee
          Telefon: +372 5626 4164 (P. Lepasepp)

          1. Juhatuse esimees - Priit Lepasepp - priit.lepasepp @gmail.com
          2. Juhatuse liige - Rainer Paenurk - rainer.paenurk @gmail.com
          3. Juhatuse liige - Üllar Juhanson - y409 @hot.ee
          4. Juhatuse liige - Hannes Krause - krause.hannes @gmail.com
          5. Juhatuse liige - Märt Kose - m2rtkose @gmail.com
          6. Nõukogu esimees - Allan Kaldoja - allankaldoja @hotmail.com
          7. Nõukogu liige - Toomas Aasmäe - toomas123 @gmail.com
          8. Nõukogu liige - Indrek Elling - indrek.elling @gmail.com
          9. Nõukogu liige - Andres Koern - andres.koern @gmail.com
          10. Nõukogu liige - Rein Minka - rein.minka @gmail.com
          11. Nõukogu liige - Tiit Pruuli - pruuli @go.ee
          12. Nõukogu liige - Sander Pullerits - sander.pullerits @gmail.com

          Sihtasutus EÜS 100 aastat

          Postiaadress: Sihtasutus EÜS 100 a. c/o Tagel, Mörbydalen 10-6tr, SE-182 52 Danderyd

          1. Esimees - Vello Mänd - vello.mand @telia.com
          2. Kirjatoimetaja - Mark Teose - mark.teose @3m.com
          3. Laekahoidja - Toivo Tagel - toivo.tagel @tele2.se

          Eesti Üliõpilaste Seltsi meeskoor

          E-post: laulukoor @eys.ee

          1. Peadirigent - Peep Ratas - ketastik @hot.ee
          2. Direktor - Paul Korrovits - Paul.Korrovits @kliinikum.ee